| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф13mm |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| Imax | 6A |
| Resistance Under Load | 88mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф11mm |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| Imax(A) | 5A |
| Resistance Under Load | 95mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф5mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imax(A) | 0.7A |
| Resistance Under Load | 771mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф9mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imax(A) | 2A |
| Resistance Under Load | 458mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф20mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imax(A) | 16A |
| Resistance Under Load | 194mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф13mm |
| NTC R25 | 8Ω |
| Imax(A) | 4A |
| Resistance Under Load | 194mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф13mm |
| NTC R25 | 3Ω |
| Imax | 6A |
| Resistance Under Load | 92mΩ |
| Lead Material | Tinned Copper |
|---|---|
| Certifications | UL, CUL, VDE, RoHS |
| Maximum Capacitance | <1.0pF |
| Voltage Rating | 400V |
| Weight | 0.8g |
| Rohs Compliant | Yes |
|---|---|
| Package | SOD-523 |
| Junction Capacitance | 15 PF |
| Quantity Per Reel | 5,000pcs |
| Operating Voltage | 5.0V |
| Clamping Voltage | 10V |
|---|---|
| Package | DFN1006 |
| Junction Capacitance | 15 PF |
| Rohs Compliant | Yes |
| Quantity Per Reel | 10,000pcs |