| Other Name | Gdt Arrester |
|---|---|
| Lenght | φ8*10mm |
| Material | Cecramic |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 600V±20% |
| Foot | 3 Pin Electrode |
| Product Name | Gas Discharge Tube |
|---|---|
| Size | 5*5*4.2mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 350V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 700V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 800V |
| Product Name | Gas Discharge Tube |
|---|---|
| Size | 5*5*4.2mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 800V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 1200V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 1400V |
| Product Name | Gas Discharge Tube |
|---|---|
| Size | φ5.5*6mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 230V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 600V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 700V |
| Product Name | Gas Discharge Tube |
|---|---|
| Size | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 230V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 600V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 700V |
| Other Name | Arrester Tube |
|---|---|
| Length | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 600V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 1100V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 1200V |
| Product Name | Gas Discharge Tube |
|---|---|
| Size | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 230V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 600V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 700V |
| Product Name | Gas Discharge Tube |
|---|---|
| Size | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 350V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 800V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 900V |
| Other Name | Gas Arrester |
|---|---|
| Size | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 800V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 1200V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 1400V |
| SMBJ24CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ24CA Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ24CA Vrwm | 24V |
| Vbr@It (Min.) | 26.7V |
| Vbr@It (Max.) | 29.5V |