| Vrwm | 5.0V |
|---|---|
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| It | 10mA |
| Vc@Ipp | 9.2V |
| 5KP10A Vrwm | 10.0V |
|---|---|
| 5KP10A Vbr@It (Min.) | 11.10V |
| 5KP10A Vbr@It (Max.) | 12.30V |
| 5KP10A It | 1mA |
| 5KP10A Vc@Ipp | 17.0V |
| Description | Automotive Parts |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 33V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| SMDJ48A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMDJ48A Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMDJ48A Vrwm | 48V |
| Vbr@It (Min.) | 53.3V |
| Vbr@It (Max.) | 58.9V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 26V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Description | TVS Diodes |
|---|---|
| Shape | R6/P600 |
| Material | Silicon |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| SMBJ440CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ440CA Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ440CA Vrwm | 440V |
| SMBJ440CA Vbr@It (Min.) | 492V |
| SMBJ440CA Vbr@It (Max.) | 543V |
| SMAJ58CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ58CA Vrwm | 58.0V |
| Vbr@It (Min.) | 64.40V |
| Vbr@It (Max.) | 71.20V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (Min.) | 26.70V |
| Vbr@It (Max.) | 29.50V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| Vbr@It (Max.) | 36.8V |