| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 20V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 6.0V |
| Vbr@It (Min.) | 6.67V |
| Vbr@It (Max.) | 7.37V |
| SMBJ6.5CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ6.5CA Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ6.5CA Vrwm | 6.5V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| SMBJ6.5CA Vbr@It (Max.) | 7.22V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 58.0V |
| Vbr@It (Min.) | 64.40V |
| Vbr@It (Max.) | 71.20V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | Radial Lead |
| Vac | 30V |
| Vdc | 42V |
| Vbr@It (Min.) | 47V |
| Name | Transient Voltage Suppressors Diodes |
|---|---|
| Series | SMJC |
| Model Number | SMCJ78CA |
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 78V |
| Package Type | DO-214AC |
|---|---|
| Reverse Stand-Off Voltage Vrwm | 22V |
| Breakdown Voltage Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| Breakdown Voltage Vbr@It (Max.) | 26.9V |
| Test Current It | 1mA |
| Package Type | SOD-123 |
|---|---|
| Reverse Stand-OffVoltage VRWM | 11.0 |
| Breakdown Voltage VBR(V) @IT MIN | 12.20 |
| Breakdown Voltage VBR(V) @IT MAX | 13.50 |
| TestCurrentIT (mA) | 1 |
| ReverseStand-Off Voltage | 18V |
|---|---|
| BreakdownVoltage@It Min | 20.11 |
| BreakdownVoltage@It Max | 22.01 |
| Test Current | 50mA |
| Maximum Clamping Voltage @IPP | 30.9V |
| 15KPA28A ReverseStand-Off Voltage | 28V |
|---|---|
| 15KPA28A BreakdownVoltage@It Min | 31.28V |
| 15KPA28A BreakdownVoltage@It Max | 34.24V |
| 15KPA28A Test Current | 5mA |
| 15KPA28A Maximum Clamping Voltage @IPP | 47.5V |