| Product Name | Metal Oxide Varistor |
|---|---|
| Dimensions | Ф14mm |
| VAC | 50V |
| VDC | 65V |
| Varistor Voltage | 82(74~90)V |
| Item | Metal Oxide Varistor |
|---|---|
| Package | Ф25mm |
| VAC | 250V |
| VDC | 320V |
| Varistor Voltage | 390(351~429)V |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф11mm |
| R25 | 10Ω |
| Imax | 3A |
| Resistance Under Load | 275mΩ |
| Product Name | Metal Oxide Varistor |
|---|---|
| Package Type | Ф14mm |
| VAC | 275V |
| VDC | 350V |
| Varistor Voltage | 330(297~363)V |
| Product Name | Metal Oxide Varistor |
|---|---|
| Package Type | Ф20mm |
| VAC | 300V |
| VDC | 385V |
| Varistor Voltage | 470(423~517)V |
| Product Name | Metal Oxide Varistor |
|---|---|
| Package Type | Ф7mm |
| VAC | 320V |
| VDC | 415V |
| Varistor Voltage | 510(459~561)V |
| Product Name | Metal Oxide Varistor |
|---|---|
| Length | Ф7mm |
| VAC | 140V |
| VDC | 180V |
| Varistor Voltage | 220(198~242)V |
| Other Name | SMD Varistor |
|---|---|
| Dimensions | Ф7mm |
| VAC | 300V |
| VDC | 385V |
| Varistor Voltage | 470(423~517)V |
| Product Name | Spark Gap Protectors (SPG) |
|---|---|
| Package Type | Axial Lead |
| VS | 140(119~221)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| C | 1.0pF |
| Product Name | Spark Gap Protectors (SPG) |
|---|---|
| Package Type | Axial Lead |
| VS | 140(98~182)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| C | 1.0pF |