| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMCJ90CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (Min.) | 100V |
| Vbr@It (Max.) | 111V |
| SMBJ5.0A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ5.0A Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ5.0A Vrwm | 5V |
| SMBJ5.0A Vbr@It (Min.) | 6.4V |
| SMBJ5.0A Vbr@It (Max.) | 7.0V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 58V |
| Vbr@It (Min.) | 64.4V |
| Vbr@It (Max.) | 71.2V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 5.0V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 5.0V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | R6/P600 |
| Vrwm | 22.0V |
| Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| Vbr@It (Max.) | 26.9V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | R6/P600 |
| Vrwm | 78.0V |
| Vbr@It (Min.) | 86.7V |
| Vbr@It (Max.) | 95.8V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | R6/P600 |
| Vrwm | 51.0V |
| Vbr@It (Min.) | 56.7V |
| Vbr@It (Max.) | 62.7V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 20V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 6.0V |
| Vbr@It (Min.) | 6.67V |
| Vbr@It (Max.) | 7.37V |