| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ400CA Vrwm | 400.0V |
| Vbr@It (Min.) | 447.0V |
| Vbr@It (Max.) | 494.0V |
| SMDJ36A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMDJ36A Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMDJ36A Vrwm | 36V |
| Vbr@It (Min.) | 40V |
| Vbr@It (Max.) | 44.2V |
| SMAJ24CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ24CA Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (Min.) | 26.7V |
| Vbr@It (Max.) | 29.50V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ40A Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ40A Vrwm | 40V |
| Vbr@It (Min.) | 44.4V |
| Vbr@It (Max.) | 49.1V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Size | DO-218AB |
| Vr | 20V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 64V |
| Vbr@It (Min.) | 71.1V |
| Vbr@It (Max.) | 78.6V |
| SMCJ100A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMCJ100A Vrwm | 100V |
| Vbr@It (Min.) | 111V |
| Vbr@It (Max.) | 123V |
| SMAJ12CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ12CA Vrwm | 12.0V |
| Vbr@It (Min.) | 13.3V |
| SMAJ12CA Vbr@It (Max.) | 14.7V |
| SMAJ33CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ33CA Vrwm | 33.0V |
| Vbr@It (Min.) | 36.70V |
| Vbr@It (Max.) | 40.60V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 12.0V |
| Vbr@It (Min.) | 13.30V |
| Vbr@It (Max.) | 14.70V |