| SMDJ15CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMDJ15CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMDJ15CA Vrwm | 15V |
| Vbr@It (Min.) | 16.7V |
| Vbr@It (Max.) | 18.5V |
| SMBJ28CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ28CA Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ28CA Vrwm | 28V |
| SMBJ28CA Vbr@It (Min.) | 14.4V |
| SMBJ28CA Vbr@It (Max.) | 31.10V |
| SMBJ36A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ36A Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ36A Vrwm | 36V |
| SMBJ36A Vbr@It (Min.) | 40V |
| SMBJ36A Vbr@It (Max.) | 44.2V |
| SMCJ160CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMCJ160CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMCJ160CA Vrwm | 160V |
| Vbr@It (Min.) | 178V |
| Vbr@It (Max.) | 197V |
| SMDJ5.0CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMDJ5.0CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMDJ5.0CA Vrwm | 5.0V |
| SMDJ5.0CA Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| SMDJ5.0CA Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Reverse Stand-off Voltage | 78.0V |
| Breakdown Voltage @It Min | 86.7V |
| Breakdown Voltage @It Max | 95.8V |
| Test Current | 1mA |
| SMBJ30A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ30A Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ30A Vrwm | 30V |
| SMBJ30A Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| SMBJ30A Vbr@It (Max.) | 36.8V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ440A Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ440A Vrwm | 440.0V |
| Vbr@It (Min.) | 492.0V |
| Vbr@It (Max.) | 543.0V |
| Key Words | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | Axial Lead Terminals |
| Other Name | Semiconductor Components |
| Vac | 45V |
| Vdc | 66V |
| Item | TVS Diodes |
|---|---|
| Footprint | R6/P600 |
| Vrwm | 30.0V |
| Vbr@It (Min.) | 33.51V |
| It | 50mA |