| SMBJ6.5CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ6.5CA Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ6.5CA Vrwm | 6.5V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| SMBJ6.5CA Vbr@It (Max.) | 7.22V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 58.0V |
| Vbr@It (Min.) | 64.40V |
| Vbr@It (Max.) | 71.20V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | Radial Lead |
| Vac | 30V |
| Vdc | 42V |
| Vbr@It (Min.) | 47V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 24V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| SMBJ15CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ15CA Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ15CA Vrwm | 15V |
| SMBJ15CA Vbr@It (Min.) | 16.7V |
| SMBJ15CA Vbr@It (Max.) | 18.5V |
| Name | Transient Voltage Suppressors Diodes |
|---|---|
| Series | SMJC |
| Model Number | SMCJ78CA |
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 78V |
| SMCJ90CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMCJ90CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (Min.) | 100V |
| SMCJ90CA Vbr@It (Max.) | 111V |
| Other Name | Passive Diodes |
|---|---|
| Footprint | R6/P600 |
| Vrwm | 45V |
| Vbr@It (Min.) | 50.3V |
| It | 5mA |
| Description | TVS Diodes |
|---|---|
| Shape | R6/P600 |
| Material | Silicon |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| Vbr@It (Max.) | 36.8V |