| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (Min.) | 26.70V |
| Vbr@It (Max.) | 29.50V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 26V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Package Type | DO-218AB |
|---|---|
| Vr | 22V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| Package Type | DO-214AC |
|---|---|
| Reverse Stand-Off Voltage Vrwm | 22V |
| Breakdown Voltage Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| Breakdown Voltage Vbr@It (Max.) | 26.9V |
| Test Current It | 1mA |
| Package Type | SOD-123 |
|---|---|
| Reverse Stand-OffVoltage VRWM | 11.0 |
| Breakdown Voltage VBR(V) @IT MIN | 12.20 |
| Breakdown Voltage VBR(V) @IT MAX | 13.50 |
| TestCurrentIT (mA) | 1 |
| ReverseStand-Off Voltage | 18V |
|---|---|
| BreakdownVoltage@It Min | 20.11 |
| BreakdownVoltage@It Max | 22.01 |
| Test Current | 50mA |
| Maximum Clamping Voltage @IPP | 30.9V |
| Vrwm | 5.0V |
|---|---|
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| It | 10mA |
| Vc@Ipp | 9.2V |
| 5KP10A Vrwm | 10.0V |
|---|---|
| 5KP10A Vbr@It (Min.) | 11.10V |
| 5KP10A Vbr@It (Max.) | 12.30V |
| 5KP10A It | 1mA |
| 5KP10A Vc@Ipp | 17.0V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 6.5V |
| Vbr@It (Min.) | 7.22V |
| Vbr@It (Max.) | 7.98V |
| Clamping Voltage | 10V |
|---|---|
| Package | DFN1006 |
| Junction Capacitance | 15 PF |
| Rohs Compliant | Yes |
| Quantity Per Reel | 10,000pcs |