| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | R6/P600 |
| Feature | Protection Device |
| Vrwm | 84V |
| Vbr@It (Min.) | 93.8V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 15V |
| Vbr@It (Min.) | 16.70V |
| Vbr@It (Max.) | 18.50V |
| Description | TVS Diodes |
|---|---|
| Shape | R6/P600 |
| Material | Silicon |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 30V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| Vbr@It (Max.) | 36.8V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 24V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (Min.) | 26.70V |
| Vbr@It (Max.) | 29.50V |
| 5KP22CA Vrwm | 22.0V |
|---|---|
| 5KP22CA Vbr@It (Min.) | 24.40V |
| 5KP22CA Vbr@It (Max.) | 26.90V |
| 5KP22CA It | 1mA |
| 5KP22CA Vc@Ipp | 35.5V |
| Package Type | SOD-123 |
|---|---|
| SMF51A Reverse Stand-OffVoltage VRWM | 51.0 |
| SMF51A Breakdown Voltage VBR(V) @IT MIN | 56.70 |
| SMF51A Breakdown Voltage VBR(V) @IT MAX | 62.70 |
| SMF51A TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Product Name | ESD Arrays |
|---|---|
| Product Package | SOD-323 |
| Vrwm (Max.) | 3.3V |
| Vbr (Min.) | 4.0V |
| Ir (Max.) | 0.1μA |