| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 12.0V |
| Vbr@It (Min.) | 13.30V |
| Vbr@It (Max.) | 14.70V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | R6/P600 |
| Vrwm | 30.0V |
| Vbr@It (Min.) | 33.51V |
| It | 50mA |
| SMDJ15CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMDJ15CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMDJ15CA Vrwm | 15V |
| Vbr@It (Min.) | 16.7V |
| Vbr@It (Max.) | 18.5V |
| SMAJ43A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ43A Package Type | DO-214AC |
| SMAJ43A Vrwm | 43V |
| SMAJ43A Vbr@It (Min.) | 47.80V |
| SMAJ43A Vbr@It (Max.) | 52.80V |
| Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMCJ160CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 160V |
| Vbr@It (Min.) | 178V |
| Vbr@It (Max.) | 197V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 70V |
| Vbr@It (Min.) | 77.8V |
| Vbr@It (Max.) | 86V |
| Item | TVS Diodes |
|---|---|
| Footprint | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 200V |
| Vbr@It (Min.) | 224V |
| Vbr@It (Max.) | 247V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | Radial Lead |
| Vac | 54V |
| Vdc | 76V |
| Vbr@It (Min.) | 85V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 24V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 250V |
| Vbr@It (Min.) | 279V |
| Vbr@It (Max.) | 309V |