| SMCJ90CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMCJ90CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (Min.) | 100V |
| SMCJ90CA Vbr@It (Max.) | 111V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 28V |
| Vbr@It (Min.) | 31.1V |
| Vbr@It (Max.) | 34.4V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | Radial Lead |
| Vac | 40V |
| Vdc | 58V |
| Vbr@It (Min.) | 64V |
| Item | Diodes For Automotive |
|---|---|
| Package Size | DO-218AB |
| Vr | 28V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| 8.0SMDJ22CA Key Words | TVS Diodes |
|---|---|
| 8.0SMDJ22CA Vrwm | 22V |
| 8.0SMDJ22CA Vbr@It (Min.) | 22.20V |
| 8.0SMDJ22CA Vbr@It (Max.) | 24.50V |
| 8.0SMDJ22CA It | 1mA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 18V |
| Vbr@It (Min.) | 20.00V |
| Vbr@It (Max.) | 22.10V |
| Other Name | Passive Diodes |
|---|---|
| Footprint | R6/P600 |
| Vrwm | 45V |
| Vbr@It (Min.) | 50.3V |
| It | 5mA |
| Key Words | TVS Diodes |
|---|---|
| Vrwm | 14V |
| Vbr@It (Min.) | 15.60V |
| Vbr@It (Max.) | 17.20V |
| It | 10mA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 5.0V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| Key Words | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Size | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 440V |
| Vbr@It (Min.) | 492V |
| Vbr@It (Max.) | 543V |