| Product Name | Gas Discharge Tube |
|---|---|
| Size | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 350V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 800V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 900V |
| Other Name | Gas Arrester |
|---|---|
| Size | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 800V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 1200V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 1400V |
| Product Name | Metal Oxide Varistor |
|---|---|
| Dimensions | Ф14mm |
| VAC | 50V |
| VDC | 65V |
| Varistor Voltage | 82(74~90)V |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф11mm |
| R25 | 10Ω |
| Imax | 3A |
| Resistance Under Load | 275mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф20mm |
| NTC R25 | 20Ω |
| Imax(A) | 4A |
| Resistance Under Load | 194mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф11mm |
| NTC R25 | 16Ω |
| Imax(A) | 16A |
| Resistance Under Load | 470mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф11mm |
| NTC R25 | 20Ω |
| Imax(A) | 2A |
| Resistance Under Load | 613mΩ |
| Operating Temperature | -40℃ ~ +90℃ |
|---|---|
| Response Time | 25ns |
| Voltage Rating | 400V |
| Minimum Insulation Resistan | 1 GΩ |
| Current Rating | 10kA |
| Vrwm-Reverse Breakdown Voltage | 12.0V |
|---|---|
| Marking Code | 712 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-23-3L Package |