| Reverse Stand-Off Voltage | 78.0V |
|---|---|
| Breakdown Voltage @It (Min.) | 86.70V |
| Breakdown Voltage@It (Max.) | 95.80V |
| Test Current | 1mA |
| Maximum Clamping Voltage @Ipp | 126.0V |
| Package Type | SOD-123 |
|---|---|
| SMF22CA Reverse Stand-OffVoltage VRWM | 22.0 |
| SMF22CA Breakdown Voltage VBR(V) @IT MIN | 24.40 |
| SMF22CA Breakdown Voltage VBR(V) @IT MAX | 26.900 |
| SMF22CA TestCurrentIT (mA) | 1 |
| SMF5.0A Package Type | SOD-123 |
|---|---|
| SMF5.0A Reverse Stand-OffVoltage VRWM | 5.0 |
| SMF5.0A Breakdown Voltage VBR(V) @IT MIN | 6.40 |
| SMF5.0A Breakdown Voltage VBR(V) @IT MAX | 7.00 |
| SMF5.0A TestCurrentIT (mA) | 10 |
| SMF78CA Package Type | SOD-123 |
|---|---|
| SMF78CA Reverse Stand-OffVoltage VRWM | 78.0 |
| SMF78CA Breakdown Voltage VBR(V) @IT MIN | 86.70 |
| SMF78CA Breakdown Voltage VBR(V) @IT MAX | 95.80 |
| SMF78CA TestCurrentIT (mA) | 1 |
| Package Type | DO-218AB |
|---|---|
| Vr | 22V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| Name | ESD Arrays |
|---|---|
| Package | SOT23-3L |
| Vrwm (Max.) | 7V/12V |
| Vbr (Min.) | 7.5V/13.3V |
| Ir (Max.) | 1μA |
| Package Type | DO-218AB |
|---|---|
| Vr | 33V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Vbr@It (Min.) | 36.7V |
| SM8S36AG Package | DO-218AB |
|---|---|
| SM8S36AG Vr | 36V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| SM8S36AG Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Vbr@It (Min.) | 40.0V |
| Clamping Voltage | 10V |
|---|---|
| Package | DFN1006 |
| Junction Capacitance | 15 PF |
| Rohs Compliant | Yes |
| Quantity Per Reel | 10,000pcs |
| Key Words | Auto Grade Components |
|---|---|
| Footprint | DO-218AB |
| Function | Protection Circuit Board |
| Pattern | Passive Component |
| Vr | 30V |