| Product Name | Spark Gap Protectors (SPG) |
|---|---|
| Package Type | Axial Lead |
| VS | 140(98~182)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| C | 1.0pF |
| Product Name | Spark Gap Protectors (SPG) |
|---|---|
| Package Type | Axial Lead |
| VS | 140(98~182)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| C | 1.0pF |
| Item | Spark Gap Protectors |
|---|---|
| Package Size | SMD |
| VS | 140(119~221)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| C | 1.0pF |
| Component Name | PPTC Resettable Fuse |
|---|---|
| Package | Radial Lead |
| Operation Current | 0.75A |
| I Trip | 1.50A |
| Maximum Voltage | 135V |
| Product Name | Multilayer Chip Varistor |
|---|---|
| Package Type | SMD0402 |
| Vdc (Max.) | 5.5V |
| Vv (Min.) | 7.6V |
| Vv (Max.) | 12V |
| Component Name | Multilayer Chip Varistor |
|---|---|
| Component Package | SMD1812 |
| Maximum DC Operating Voltage | 385V |
| Vv (Min.) | 423V |
| Vv (Max.) | 517V |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф5mm |
| R25 | 20Ω |
| Imax | 0.3A |
| Resistance Under Load | 1878mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф20mm |
| NTC R25 | 20Ω |
| Imax(A) | 4A |
| Resistance Under Load | 194mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф9mm |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| Imax(A) | 4A |
| Resistance Under Load | 128mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф11mm |
| NTC R25 | 16Ω |
| Imax(A) | 16A |
| Resistance Under Load | 470mΩ |