| Description | Automotive Parts |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 33V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 26V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| SMAJ58CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ58CA Vrwm | 58.0V |
| Vbr@It (Min.) | 64.40V |
| Vbr@It (Max.) | 71.20V |
| Product Name | Multilayer Chip Varistor |
|---|---|
| Package Type | SMD0402 |
| Vdc (Max.) | 5.5V |
| Vv (Min.) | 7.6V |
| Vv (Max.) | 12V |
| Product Name | Metal Oxide Varistor |
|---|---|
| Package Type | Ф14mm |
| VAC | 275V |
| VDC | 350V |
| Varistor Voltage | 330(297~363)V |
| Product Name | Metal Oxide Varistor |
|---|---|
| Package Type | Ф20mm |
| VAC | 300V |
| VDC | 385V |
| Varistor Voltage | 470(423~517)V |
| Other Name | SMD Varistor |
|---|---|
| Dimensions | Ф7mm |
| VAC | 300V |
| VDC | 385V |
| Varistor Voltage | 470(423~517)V |
| Item | Spark Gap Protectors |
|---|---|
| Package Size | SMD |
| VS | 140(119~221)V |
| IR/DC | 100M/50V |
| C | 1.0pF |
| Component Name | PPTC Resettable Fuse |
|---|---|
| Package | Radial Lead |
| Operation Current | 0.75A |
| I Trip | 1.50A |
| Maximum Voltage | 135V |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф13mm |
| NTC R25 | 4Ω |
| Imax(A) | 5A |
| Resistance Under Load | 124mΩ |