| SMAJ36A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ36A Package Type | DO-214AC |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (Min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (Max.) | 44.20V |
| SMAJ11A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ11A Package Type | DO-214AC |
| SMAJ11A Vrwm | 11.0V |
| SMAJ11A Vbr@It (Min.) | 12.20V |
| SMAJ11A Vbr@It (Max.) | 13.50V |
| SMAJ70CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ70CA Package Type | DO-214AC |
| SMAJ70CA Vrwm | 70.0V |
| SMAJ70CA Vbr@It (Min.) | 77.80V |
| SMAJ70CA Vbr@It (Max.) | 86.00V |
| SMAJ28CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ28CA Package Type | DO-214AC |
| SMAJ28CA Vrwm | 28.0V |
| SMAJ28CA Vbr@It (Min.) | 31.10V |
| SMAJ28CA Vbr@It (Max.) | 34.40V |
| TVS Diodes Type | DO-214AB/SMC |
|---|---|
| SMDJ170CA Name | TVS Diodes |
| TVS Diodes Vrwm | 170V |
| Vbr@It (Min.) | 189V |
| Vbr@It (Max.) | 209V |
| SMAJ30A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ30A Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ30A Vrwm | 30.0V |
| SMAJ30A Vbr@It (Min.) | 33.30V |
| SMAJ30A Vbr@It (Max.) | 36.80V |
| Component Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ58CA Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ58CA Vrwm | 58V |
| Vbr@It (Min.) | 64.4V |
| SMBJ58CA Vbr@It (Max.) | 71.2V |
| SMDJ36A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMDJ36A Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMDJ36A Vrwm | 36V |
| Vbr@It (Min.) | 40V |
| Vbr@It (Max.) | 44.2V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Size | DO-218AB |
| Vr | 20V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 22V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |