| Component Name | Multilayer Chip Varistor |
|---|---|
| Component Package | SMD1812 |
| Maximum DC Operating Voltage | 385V |
| Vv (Min.) | 423V |
| Vv (Max.) | 517V |
| Product Name | Metal Oxide Varistor |
|---|---|
| Dimensions | Ф14mm |
| VAC | 50V |
| VDC | 65V |
| Varistor Voltage | 82(74~90)V |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф11mm |
| R25 | 10Ω |
| Imax | 3A |
| Resistance Under Load | 275mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф20mm |
| NTC R25 | 20Ω |
| Imax(A) | 4A |
| Resistance Under Load | 194mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф11mm |
| NTC R25 | 16Ω |
| Imax(A) | 16A |
| Resistance Under Load | 470mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф11mm |
| NTC R25 | 20Ω |
| Imax(A) | 2A |
| Resistance Under Load | 613mΩ |
| Operating Temperature | -40℃ ~ +90℃ |
|---|---|
| Response Time | 25ns |
| Voltage Rating | 400V |
| Minimum Insulation Resistan | 1 GΩ |
| Current Rating | 10kA |
| Package Size | DO-214AC/SMA |
|---|---|
| Component | Thyristor Surge Suppressors |
| Item | TSS DIODES |
| Maximum Leakage Current | Less Than 5μA |
| Tss Name | Thyristor Surge Suppressors (TSS) |
| Operating Voltage | 5.0V |
|---|---|
| Package | DFN1006 |
| Color | Black |
| Clamping Voltage | 20V |
| Rohs Compliant | Yes |
| Vbr | 6.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-26 |
| Junction Capacitance | 1.0 PF |
| Application | SIM Ports, USB 2.0 Power And Data Line Protection |