| SMBJ15CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ15CA Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ15CA Vrwm | 15V |
| SMBJ15CA Vbr@It (Min.) | 16.7V |
| SMBJ15CA Vbr@It (Max.) | 18.5V |
| Key Words | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | Axial Lead Terminals |
| Other Name | Semiconductor Components |
| Vac | 45V |
| Vdc | 66V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 26V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Key Words | Diodes |
|---|---|
| Package Size | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 33.0V |
| Vbr@It (Min.) | 36.70V |
| Vbr@It (Max.) | 40.60V |
| Key Words | Diodes Protection |
|---|---|
| Size | R6/P600 |
| Mounting Type | THT |
| Vrwm | 78V |
| Vbr@It (Min.) | 87.1V |
| Key Word | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ13CA Package Type | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 13V |
| Vbr@It (Min.) | 14.4V |
| Vbr@It (Max.) | 15.9V |
| SMCJ5.0CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMCJ5.0CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMCJ5.0CA Vrwm | 5.0V |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | R6/P600 |
| Vrwm | 84V |
| Vbr@It (Min.) | 93.8V |
| It | 50mA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 18V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 5.0V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Max.) | 7.00V |