| SMBJ36A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ36A Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ36A Vrwm | 36V |
| SMBJ36A Vbr@It (Min.) | 40V |
| SMBJ36A Vbr@It (Max.) | 44.2V |
| SMDJ5.0CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMDJ5.0CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMDJ5.0CA Vrwm | 5.0V |
| SMDJ5.0CA Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| SMDJ5.0CA Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Reverse Stand-off Voltage | 78.0V |
| Breakdown Voltage @It Min | 86.7V |
| Breakdown Voltage @It Max | 95.8V |
| Test Current | 1mA |
| SMBJ30A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ30A Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ30A Vrwm | 30V |
| SMBJ30A Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| SMBJ30A Vbr@It (Max.) | 36.8V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ440A Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ440A Vrwm | 440.0V |
| Vbr@It (Min.) | 492.0V |
| Vbr@It (Max.) | 543.0V |
| SMDJ48A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMDJ48A Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMDJ48A Vrwm | 48V |
| Vbr@It (Min.) | 53.3V |
| Vbr@It (Max.) | 58.9V |
| SMCJ33CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMCJ33CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMCJ33CA Vrwm | 33V |
| Vbr@It (Min.) | 36.7V |
| Vbr@It (Max.) | 40.60V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | R6/P600 |
| Reverse Stand-Off Voltage | 100.0V |
| Breakdown Voltage@It Min | 111.0V |
| Breakdown Voltage@It Max | 123.0V |
| Item | TVS Diodes |
|---|---|
| Footprint | R6/P600 |
| Vrwm | 30.0V |
| Vbr@It (Min.) | 33.51V |
| It | 50mA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMCJ90CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (Min.) | 100V |
| Vbr@It (Max.) | 111V |