| Vc | 13.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | DFN2510-10L Package |
| Application | High Speed Serial Interfaces, USB 3.0, USB 2.0 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Operating Voltage | 5.0V |
|---|---|
| Package | DFN1006 |
| Color | Black |
| Clamping Voltage | 20V |
| Rohs Compliant | Yes |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф13mm |
| NTC R25 | 4Ω |
| Imax(A) | 5A |
| Resistance Under Load | 124mΩ |
| Resistance At 25℃ ±20% | 8Ω |
|---|---|
| Max. Permissible Working Current | 4A |
| Resistance Under Load (mΩ) | 5Ω |
| Dissipation Factor | 15mW/℃ |
| Thermal Time Constant | 125mΩ |
| Resistance At 25℃ ±20% | 10Ω |
|---|---|
| Max. Permissible Working Current | 4A |
| Resistance Under Load (mΩ) | 206mΩ |
| Dissipation Factor | 15mW/℃ |
| Thermal Time Constant | 65mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф13mm |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| Imax | 6A |
| Resistance Under Load | 88mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф11mm |
| NTC R25 | 2.5Ω |
| Imax(A) | 5A |
| Resistance Under Load | 95mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф5mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imax(A) | 0.7A |
| Resistance Under Load | 771mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф9mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imax(A) | 2A |
| Resistance Under Load | 458mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф20mm |
| NTC R25 | 10Ω |
| Imax(A) | 16A |
| Resistance Under Load | 194mΩ |