| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф13mm |
| NTC R25 | 8Ω |
| Imax(A) | 4A |
| Resistance Under Load | 194mΩ |
| Product Name | NTC Thermistor |
|---|---|
| Package Type | Ф13mm |
| NTC R25 | 3Ω |
| Imax | 6A |
| Resistance Under Load | 92mΩ |
| Item | Metal Oxide Varistor |
|---|---|
| Package | Ф25mm |
| VAC | 250V |
| VDC | 320V |
| Varistor Voltage | 390(351~429)V |
| Component Name | Multilayer Chip Varistor |
|---|---|
| Component Package | SMD1812 |
| Maximum DC Operating Voltage | 385V |
| Vv (Min.) | 423V |
| Vv (Max.) | 517V |
| Vbr | 6.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-26 |
| Junction Capacitance | 1.0 PF |
| Application | SIM Ports, USB 2.0 Power And Data Line Protection |
| Product Name | Gas Discharge Tube |
|---|---|
| Size | 5*5*4.2mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 350V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 700V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 800V |
| Product Name | Gas Discharge Tube |
|---|---|
| Size | 5*5*4.2mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 800V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 1200V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 1400V |
| Product Name | Gas Discharge Tube |
|---|---|
| Size | φ5.5*6mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 230V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 600V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 700V |
| Product Name | Gas Discharge Tube |
|---|---|
| Size | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 230V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 600V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 700V |
| Product Name | Gas Discharge Tube |
|---|---|
| Size | φ8*6mm |
| DC Spark-over Voltage @100V/μs | 230V±20% |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @100V/μs | 600V |
| Max. Spark-over Impulse Voltage @1KV/μs | 700V |