| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ40A Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ40A Vrwm | 40V |
| Vbr@It (Min.) | 44.4V |
| Vbr@It (Max.) | 49.1V |
| SMDJ40CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMDJ40CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMDJ40CA Vrwm | 40V |
| Vbr@It (Min.) | 44.4V |
| Vbr@It (Max.) | 49.1V |
| SMCJ33CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMCJ33CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMCJ33CA Vrwm | 33V |
| Vbr@It (Min.) | 36.7V |
| Vbr@It (Max.) | 40.60V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 6.5V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Max.) | 7.22V |
| SMBJ16A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ16A Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ16A Vrwm | 16V |
| SMBJ16A Vbr@It (Min.) | 17.8V |
| SMBJ16A Vbr@It (Max.) | 19.7V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ440A Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ440A Vrwm | 440.0V |
| Vbr@It (Min.) | 492.0V |
| Vbr@It (Max.) | 543.0V |
| SMDJ5.0CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMDJ5.0CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMDJ5.0CA Vrwm | 5.0V |
| SMDJ5.0CA Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| SMDJ5.0CA Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ400CA Vrwm | 400.0V |
| Vbr@It (Min.) | 447.0V |
| Vbr@It (Max.) | 494.0V |
| SMBJ30A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ30A Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ30A Vrwm | 30V |
| SMBJ30A Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| SMBJ30A Vbr@It (Max.) | 36.8V |
| SMDJ15CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMDJ15CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMDJ15CA Vrwm | 15V |
| Vbr@It (Min.) | 16.7V |
| Vbr@It (Max.) | 18.5V |