| SM8S36AG Package | DO-218AB |
|---|---|
| SM8S36AG Vr | 36V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| SM8S36AG Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Vbr@It (Min.) | 40.0V |
| Product Name | ESD Arrays |
|---|---|
| Product Package | SOD-323 |
| Vrwm (Max.) | 3.3V |
| Vbr (Min.) | 4.0V |
| Ir (Max.) | 0.1μA |
| Other Name | AUTOMOTIVE System Components |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Mounting Pattern | Surface Amoun |
| Vr | 28V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| SMAJ70CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ70CA Package Type | DO-214AC |
| SMAJ70CA Vrwm | 70.0V |
| SMAJ70CA Vbr@It (Min.) | 77.80V |
| SMAJ70CA Vbr@It (Max.) | 86.00V |
| SMAJ28CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ28CA Package Type | DO-214AC |
| SMAJ28CA Vrwm | 28.0V |
| SMAJ28CA Vbr@It (Min.) | 31.10V |
| SMAJ28CA Vbr@It (Max.) | 34.40V |
| SMAJ36A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ36A Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (Min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (Max.) | 44.20V |
| SMDJ36A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMDJ36A Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMDJ36A Vrwm | 36V |
| Vbr@It (Min.) | 40V |
| Vbr@It (Max.) | 44.2V |
| SMAJ64A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 64.0V |
| Vbr@It (Min.) | 71.10V |
| Vbr@It (Max.) | 78.60V |
| SMAJ33CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ33CA Vrwm | 33.0V |
| Vbr@It (Min.) | 36.70V |
| Vbr@It (Max.) | 40.60V |
| SMAJ22A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ22A Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ22A Vrwm | 22.0V |
| SMAJ22A Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| SMAJ22A Vbr@It (Max.) | 26.9V |