| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 5.0V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| SMCJ90CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMCJ90CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMCJ90CA Vrwm | 90V |
| SMCJ90CA Vbr@It (Min.) | 100V |
| SMCJ90CA Vbr@It (Max.) | 111V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | Radial Lead |
| Vac | 40V |
| Vdc | 58V |
| Vbr@It (Min.) | 64V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | R6/P600 |
| Vrwm | 84V |
| Vbr@It (Min.) | 93.8V |
| It | 50mA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 18V |
| Vbr@It (Min.) | 20.00V |
| Vbr@It (Max.) | 22.10V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 15V |
| Vbr@It (Min.) | 16.70V |
| Vbr@It (Max.) | 18.50V |
| Key Words | TVS Diodes |
|---|---|
| Vrwm | 14V |
| Vbr@It (Min.) | 15.60V |
| Vbr@It (Max.) | 17.20V |
| It | 10mA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 30V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 18V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 5.0V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Max.) | 7.00V |