| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | Radial Lead |
| Vac | 54V |
| Vdc | 76V |
| Vbr@It (Min.) | 85V |
| TVS Diodes Type | DO-214AB/SMC |
|---|---|
| SMDJ170CA Name | TVS Diodes |
| TVS Diodes Vrwm | 170V |
| Vbr@It (Min.) | 189V |
| Vbr@It (Max.) | 209V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 24V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-218AB |
| Vr | 22V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Size | DO-218AB |
| Vr | 20V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 12.0V |
| Vbr@It (Min.) | 13.30V |
| Vbr@It (Max.) | 14.70V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | R6/P600 |
| Vrwm | 30.0V |
| Vbr@It (Min.) | 33.51V |
| It | 50mA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 250V |
| Vbr@It (Min.) | 279V |
| Vbr@It (Max.) | 309V |
| 8.0SMDJ22CA Key Words | TVS Diodes |
|---|---|
| 8.0SMDJ22CA Vrwm | 22V |
| 8.0SMDJ22CA Vbr@It (Min.) | 22.20V |
| 8.0SMDJ22CA Vbr@It (Max.) | 24.50V |
| 8.0SMDJ22CA It | 1mA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 28V |
| Vbr@It (Min.) | 31.1V |
| Vbr@It (Max.) | 34.4V |