| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 5.0V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| Key Words | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Size | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 440V |
| Vbr@It (Min.) | 492V |
| Vbr@It (Max.) | 543V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | R6/P600 |
| Feature | Protection Device |
| Vrwm | 84V |
| Vbr@It (Min.) | 93.8V |
| Key Words | Diodes |
|---|---|
| Package Size | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 33.0V |
| Vbr@It (Min.) | 36.70V |
| Vbr@It (Max.) | 40.60V |
| Key Words | Diodes Protection |
|---|---|
| Size | R6/P600 |
| Mounting Type | THT |
| Vrwm | 78V |
| Vbr@It (Min.) | 87.1V |
| Key Words | TVS Diodes |
|---|---|
| Vrwm | 14V |
| Vbr@It (Min.) | 15.60V |
| Vbr@It (Max.) | 17.20V |
| It | 10mA |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 5.0V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| Vrwm | 15V |
| Vbr@It (Min.) | 16.70V |
| Vbr@It (Max.) | 18.50V |
| 5KP22CA Vrwm | 22.0V |
|---|---|
| 5KP22CA Vbr@It (Min.) | 24.40V |
| 5KP22CA Vbr@It (Max.) | 26.90V |
| 5KP22CA It | 1mA |
| 5KP22CA Vc@Ipp | 35.5V |
| Item | Diodes For Automotive |
|---|---|
| Package Size | DO-218AB |
| Vr | 28V |
| Ir@Vr @25℃ | 5μA |
| Ir@Vr @175℃ | 150μA |