| SMAJ36A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ36A Package Type | DO-214AC |
| SMAJ36A Vrwm | 36.0V |
| SMAJ36A Vbr@It (Min.) | 40.00V |
| SMAJ36A Vbr@It (Max.) | 44.20V |
| SMAJ11A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ11A Package Type | DO-214AC |
| SMAJ11A Vrwm | 11.0V |
| SMAJ11A Vbr@It (Min.) | 12.20V |
| SMAJ11A Vbr@It (Max.) | 13.50V |
| SMAJ43A Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMAJ43A Package Type | DO-214AC |
| SMAJ43A Vrwm | 43V |
| SMAJ43A Vbr@It (Min.) | 47.80V |
| SMAJ43A Vbr@It (Max.) | 52.80V |
| Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMCJ160CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 160V |
| Vbr@It (Min.) | 178V |
| Vbr@It (Max.) | 197V |
| Key Word | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ13CA Package Type | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 13V |
| Vbr@It (Min.) | 14.4V |
| Vbr@It (Max.) | 15.9V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 70V |
| Vbr@It (Min.) | 77.8V |
| Vbr@It (Max.) | 86V |
| Item | TVS Diodes |
|---|---|
| Footprint | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 200V |
| Vbr@It (Min.) | 224V |
| Vbr@It (Max.) | 247V |
| SMCJ5.0CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMCJ5.0CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMCJ5.0CA Vrwm | 5.0V |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| SMCJ5.0CA Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| TVS Diodes Type | DO-214AB/SMC |
|---|---|
| SMDJ170CA Name | TVS Diodes |
| TVS Diodes Vrwm | 170V |
| Vbr@It (Min.) | 189V |
| Vbr@It (Max.) | 209V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | Radial Lead |
| Vac | 54V |
| Vdc | 76V |
| Vbr@It (Min.) | 85V |