| Package Type | DO-214AC |
|---|---|
| Reverse Stand-Off Voltage Vrwm | 22V |
| Breakdown Voltage Vbr@It (Min.) | 24.4V |
| Breakdown Voltage Vbr@It (Max.) | 26.9V |
| Test Current It | 1mA |
| ReverseStand-Off Voltage | 18V |
|---|---|
| BreakdownVoltage@It Min | 20.11 |
| BreakdownVoltage@It Max | 22.01 |
| Test Current | 50mA |
| Maximum Clamping Voltage @IPP | 30.9V |
| 5KP10A Vrwm | 10.0V |
|---|---|
| 5KP10A Vbr@It (Min.) | 11.10V |
| 5KP10A Vbr@It (Max.) | 12.30V |
| 5KP10A It | 1mA |
| 5KP10A Vc@Ipp | 17.0V |
| Vc | 13.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | DFN2510-10L Package |
| Application | High Speed Serial Interfaces, USB 3.0, USB 2.0 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Component Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMBJ58CA Package Type | DO-214AA/SMB |
| SMBJ58CA Vrwm | 58V |
| Vbr@It (Min.) | 64.4V |
| SMBJ58CA Vbr@It (Max.) | 71.2V |
| SMCJ220CA Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| SMCJ220CA Package Type | DO-214AB/SMC |
| SMCJ220CA Vrwm | 220V |
| Vbr@It (Min.) | 246V |
| SMCJ220CA Vbr@It (Max.) | 272V |
| SMAJ58CA Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AC/SMA |
| SMAJ58CA Vrwm | 58.0V |
| Vbr@It (Min.) | 64.40V |
| Vbr@It (Max.) | 71.20V |
| Product Name | Metal Oxide Varistor |
|---|---|
| Package Type | Ф20mm |
| VAC | 300V |
| VDC | 385V |
| Varistor Voltage | 470(423~517)V |
| Component Name | PPTC Resettable Fuse |
|---|---|
| Package | Radial Lead |
| Operation Current | 0.75A |
| I Trip | 1.50A |
| Maximum Voltage | 135V |
| Product Name | Metal Oxide Varistor |
|---|---|
| Package Type | Ф14mm |
| VAC | 275V |
| VDC | 350V |
| Varistor Voltage | 330(297~363)V |