| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 12.0V |
| Vbr@It (Min.) | 13.30V |
| Vbr@It (Max.) | 14.70V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AA/SMB |
| Vrwm | 5.0V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 5.0V |
| Vbr@It (Min.) | 6.40V |
| Vbr@It (Max.) | 7.00V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 30V |
| Vbr@It (Min.) | 33.3V |
| Vbr@It (Max.) | 36.8V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 24.0V |
| Vbr@It (Min.) | 26.70V |
| Vbr@It (Max.) | 29.50V |
| Product Name | TVS Diodes |
|---|---|
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 58.0V |
| Vbr@It (Min.) | 64.40V |
| Vbr@It (Max.) | 71.20V |
| Name | Transient Voltage Suppressors Diodes |
|---|---|
| Series | SMJC |
| Model Number | SMCJ78CA |
| Package Type | DO-214AB/SMC |
| Vrwm | 78V |
| Operating Voltage | 5.0V |
|---|---|
| Package | DFN1006 |
| Color | Black |
| Clamping Voltage | 20V |
| Rohs Compliant | Yes |
| Vbr | 6.0V |
|---|---|
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-26 |
| Junction Capacitance | 1.0 PF |
| Application | SIM Ports, USB 2.0 Power And Data Line Protection |
| Vrwm-Reverse Breakdown Voltage | 12.0V |
|---|---|
| Marking Code | 712 |
| Lead Soldering Temperature | 260℃(10sec) |
| Rohs Compliant | Yes |
| Package | SOT-23-3L Package |